Korozal 3v1

Základní a vrchní antikorozní syntetická barva

Antikorozní
Exteriér
Na kov

Paleta barev

  • Korozal 3v1 je univerzální jednovrstvá antikorozní barva, která spojuje vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a vrchního lesklého emailu. Nátěr je krásně elastický, čímž dokonale přilne k povrchu a jeho vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům mu zaručí dlouhodobou životnost. Použití:
    • Jako univerzální základní antikorozní i vrchní lesklý nátěr kovových povrchů jako jsou kovové konstrukce, technologická zařízení, sloupy, ploty a vrata v exteriéru i interiéru.
    • Vhodný i pro obnovu starších a částečně zkorodovaných kovových předmětů a zoxidovanou pozinkovanou ocel.
    • Používá se také jako základní i vrchní barva pro nátěry dřeva, betonu a jiných minerálních materiálů.
  • Všechny podklady musí být pevné, suché, zbavené rzi, mastnoty, prachu a jiných nečistot. Před použitím důkladně promíchat. Při natírání větších ploch doporučujeme sjednotit odstín smícháním obsahu všech obalů! Nanáší se obvykle ve 2 až 3 vrstvách v závislosti na nerovnosti a poškození podkladu. Druhou vrstvu lze aplikovat nejdříve po 12 hodinách. Teplota podkladu a okolí nesmí při aplikaci klesnout pod +5°C. Nízká teplota a vysoká relativní vlhkost vzduchu zpomalují zasychání. Při nanášení nesmí docházet k orosení podkladu. Pracovní pomůcky a nářadí se doporučuje očistit ředidlem S6006, S6001, C6000. Vydatnost: 9 - 12 m 2 /lna jednu vrstvu Zasychání: 12 hodin Ředění: S6006, S6001 Balení: 0,75 la 2,5 l Skladování: V původních uzavřených obalů v suchém prostředí při teplotě +5 až +30 °C.